Prośba o pomoc

Każdy może wpisać Kogo, czego poszukuje.

ODPOWIEDZ
grazkusia
Prośba o pomoc

Post autor: grazkusia » niedziela 05 lut 2012, 16:19

Witam
Czy może mi ktoś podpowiedzieć gdzie mogę znalezc akta metryk z Radomina Trąbina i Radzik Z Radzik znalazłam w portalu Szpejenkowskich i na Genealodzy natomiast tam jest niezbyt wiele ,natomiast z Trąbina i Radomina nigdzie nie mogę znależć.Będę bardzo wdzięczna z każdą podpowiedż.
Pozdrawiam Grażyna

ANNAB

Potrzenba pomoc

Post autor: ANNAB » sobota 25 sie 2012, 15:48

Witaj Grażynko !
Proponuję nadal odwiedzać stronę www.szpejankowski.eu - bowiem ciagle sie rozrasta .
Uzupełniane są też zindeksowane parafie o nowy materiał.
pozdrawiam
Anna

Marian Pniewski

Post autor: Marian Pniewski » niedziela 26 sie 2012, 12:32

Najlepiej udać się do archiwum diecezjalnego w Płocku. Wymienione przez ciebie miejscowości należą do diecezji płockiej. wszystkiego w internecie nie znajdziesz, a tam znajdziesz jeszcze bardziej szczegółowo. Pozdrawiam Marian P.

grazkusia

Post autor: grazkusia » środa 29 sie 2012, 20:41

Witam
.Aniu obserwuję Szpejenkowskich i trochę tam skorzystalam ale potrzeba mi indeksów n.p z Kowalewa Pomorskiego i nigdzie nie mogę znależć bardzo zalezy mi także na Elgiszewie i więcej z okolic Radomina.
Marianie dziekuje za radę właśnie zasięgnęłam informacji i wiem że powinnam odwiedzić Torun Wocławek i Płock ale nie dysponuję czasem a odległośc 300 , 400 km to trochę daleko. Czasami ktoś indeksuje miejscowości i umieszcza w internecie a ja nie jestem tak dobra aby odszukać i moze ktoś mi moze podpowiedzieć .
Pozdrawiam Grazyna

Marian Pniewski

Post autor: Marian Pniewski » czwartek 30 sie 2012, 07:43

Nie pomyślałem, że mieszkasz tak daleko, no ja nie indeksuję, a w dodatku pracuję, więc też mam brak czasu.Pozdrawiam.M.P.

Welka

Post autor: Welka » czwartek 30 sie 2012, 18:02

Pani Grażyno

To bardzo dziwne ale niektóre indeksy Kowalewa umieściłem na swojej stronie i są dostepne .
Otóż rzadko tutaj piszę ale sprawa Kowalewa Pomorskiego nie jest prosta -oczywiście ,jezeli chodzi o akty cywilne gdyż jak podaje Fachowa polsko-niemiecka publikacja Polski tytuł

Niemieckie urzędy stanu cywilnego w Polsce w tłumaczeniu Bieleniewskiego ( podaję z pamięci więc mogłem przekręcić ) Kowalewo obsługiwało aż 9 urzędów .

Wymienię kilka z pamięci :
Chełmonie
Mariany
Pluskowęsy
Zieleń

i inne
Kilka jest na mojej stronie i dziwne ,że Panią tam nie przekierunkowano .
Acha z pamięci ,jeszcze USC Srebrniki .

Proszę dotrzeć do publikacji -będzie łatwiej .
Ryszard Welka

grazkusia

Prośba o pomoc

Post autor: grazkusia » środa 05 wrz 2012, 18:34

Witam
Bardzo dziękuję za zainteresowanie się moja sprawą i za informacje zaraz sprawdzę może wreszcie ruszę z miejsca.
Pozdrawiam Grażyna

ODPOWIEDZ