Zebranie Walne - zdalne - 9 stycznia 2021 r.

Tutaj znajdują się informacje związane z cyklicznymi spotkaniami członków KPTG.
ODPOWIEDZ
ewaduch

Zebranie Walne - zdalne - 9 stycznia 2021 r.

Post autor: ewaduch » czwartek 07 sty 2021, 13:09

Dnia 9 stycznia 2021 roku w godzinach godzinie 10.00 – 11.00 odbędzie się Zebranie Walne Członków Kujawsko – Pomorskiego Towarzystwa Genealogicznego.

Ze względu na czas pandemii i obowiązujące w nim obostrzenia spotkamy się wirtualnie. W spotkaniu będzie mogła wziąć udział ograniczona liczba osób – 10 laptopów/ komputerów /telefonów. W związku z powyższym planujemy w pierwszej kolejności udział małżeństw należących do K-PTG (2 osoby przy jednym laptopie). Wszyscy wybrani (według regularności uczestniczenia w naszych zebraniach) zostaną powiadomieni telefonicznie o szczegółach uczestnictwa w Walnym. Pozostałych przepraszamy. Może innym razem…

Planowany porządek obrad:

1. Powitanie przybyłych i otwarcie zebrania.
2. Wybór Przewodniczącego Zebrania i Komisji Skrutacyjnej oraz Protokolanta.
3. Odczytanie Sprawozdania z działalności K-PTG w 2020 roku i zatwierdzenie go w drodze głosowania.
4. Odczytanie Sprawozdania Finansowego K-PTG za 2020 rok i zatwierdzenie go w drodze głosowania.
5. Zatwierdzenie podjętych uchwał (Nr 1/2021, Nr 2/2021 i 3/ 2021 – załączników do CIT- 8 – do Urzędu Skarbowego).
6. Wolne głosy i wnioski.
Pozdrawiam cieplutko,
Ewa Szczodruch

ewaduch

Re: Zebranie Walne - zdalne - 9 stycznia 2021 r.

Post autor: ewaduch » sobota 09 sty 2021, 12:24

Piszę szybko po posprzątaniu po Waszej "wizycie". Cała jeszcze w emocjach i w lepszym nastroju. Dobrze mi było z Wami. Dobrze było zobaczyć Was i usłyszeć zdrowych i w całkiem niezłych humorach. I powiem Wam: jesteście wspaniali, to technika jest przereklamowania i zawodzi.

Odwiedziłam stronkę Uniwersytetu Trzeciego Wieku. A tam jako pierwszy wpis Ani "Co robi poeta?" Przeczytałam i już wiem, co robi Ania. Piękny, mądry tekst. A wiersz? Czuję się jak po dobrej, długiej szczerej rozmowie...

Ani dziękuję za rozmowę, a wszystkim polecam na oczyszczenie głowy ze złych myśli. To jest jak program antywirusowy!

A żeby szybciej dotrzeć, idźcie po linku:

https://tutw.org/co-robi-poeta/#more-2946
Pozdrawiam cieplutko,
Ewa Szczodruch

Awatar użytkownika
AniaG
CzłonkowieKPTG

Re: Zebranie Walne - zdalne - 9 stycznia 2021 r.

Post autor: AniaG » sobota 09 sty 2021, 16:09

Też się cieszę z naszego spotkania i widzę, że jest więcej chętnych na spotkanie na łonie natury. Ciągnie nas do większej przestrzeni. Jak tylko będzie można, musimy gdzieś pojechać, a propozycje już było słychać.

Małgosiu dziękuję za zorganizowanie spotkania.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie.
Ania

ODPOWIEDZ