Początkujący od roku z Torunia wita i pozdrawia.

Każdy niech się przywita :)
ODPOWIEDZ
whw79

Początkujący od roku z Torunia wita i pozdrawia.

Post autor: whw79 » piątek 02 sty 2015, 18:14

Witam wszystkich. Szczególnie pozdrawiam Pana Mariana P., którego spotkałem w toruńskich archiwach oraz otrzymałem zaproszenie na stronę kptg , -WIĘC JESTEM i pozdrawiam wszystkich.

Wojciech Henryk Wojciechowski z Torunia rocznik 1979 działam od roku w zimowe miesiące.

Moje poszukiwania dotyczą tak wstępnie i ogólnikowo:

Wojciechowscy- Raciniewo, Grudziądz, Gdynia,
Wojciechowscy- Wieldządz, Srebrniki
Adamkiewicz- Grębocin, Postolin
Szczerbicki, Sztyrbicki- Biskupice, Brąchnowo, Nowa Wieś Królewska,

Marian Pniewski

Re: Początkujący od roku z Torunia wita i pozdrawia.

Post autor: Marian Pniewski » sobota 03 sty 2015, 10:14

Co prawda jest u nas taki zwyczaj, że zawsze pierwszy raz gościa wita nasza przewodnicząca, ale na pewno ze względu na święta ma inne zajęcia. Ponieważ w Twoim poście i ja się pojawiłem to pozwolę sobie powitać Ciebie i dziękuję za pozdrowienia. Nie tylko zapraszamy Ciebie na naszą stronę ,ale także i na nasze comiesięczne spotkania. Informację uzyskasz zawsze na tej stronie. Jesteś z Torunia to tym bardziej możesz na takie spotkanie do nas przyjść. W grupie genealogom zawsze raźniej, ktoś pomoże , ktoś doradzi, od czasu do czasu spotykamy się też w archiwum państwowym na ich wystawach, czy szkoleniach. Myślę że warto z nami być. Zapraszamy i do zobaczenia. Zapraszamy tez i inne osoby , których interesuje genealogia i jej pochodne nie tylko z Torunia, ale i okolic. Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku. Marian P.

ODPOWIEDZ