Boże Narodzenie 2014 r.

Wszystkie życzenia i wyrazy współczucia
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
AniaG
CzłonkowieKPTG
Posty: 515
Rejestracja: sobota 28 cze 2008, 09:37
Lokalizacja: Toruń

Boże Narodzenie 2014 r.

Post autor: AniaG » piątek 19 gru 2014, 16:58

Drodzy Genealodzy, z okazji Świąt Bożego Narodzenia
składamy z mężem najserdeczniejsze życzenia wszystkim, którzy zaglądają na stronę K-PTG, ich rodzinom, a także Tym, którzy nie mają czasu na komputer, albo nie używają tego narzędzia.
Chciałabym, żeby we wszystkich domach zabłysło światło miłości, życzliwości i dobroci. Żebyśmy nie cierpieli z żadnego powodu, żebyśmy mogli się skupić na wzajemnej trosce o swoich bliskich, modlitwie najlepiej poprzez śpiewanie kolęd, granie rodzinne na czym się da i czuciu, że jesteśmy razem i wybaczamy sobie to wszystko, co mogłoby nas dzielić.
Niech w Nowym Roku wszystkie archiwa i składnice danych genealogicznych będą dla nas życzliwe, ich dyrektorzy i pracownicy niech mówią do nas ludzkim głosem (może w wigilijną noc spróbują?).
Tym życzliwym już dziękujemy, a za dobrą współpracę z innymi będziemy się modlić. My również wnośmy spokój świąteczny między ludzi przez cały następny rok. Może, kiedy narodzony Pan Jezus pobłogosławi naszą Ojczyznę zdrowiem, mądrością i lepszym bytem, to i humory się poprawią i życzliwości nam przybędzie.

Pozdrawiamy serdecznie

Anna i Jerzy Gabor

ewaduch
Posty: 2038
Rejestracja: czwartek 19 mar 2009, 12:18
Lokalizacja: Toruń / Białystok

Re: Boże Narodzenie 2014 r.

Post autor: ewaduch » piątek 19 gru 2014, 19:39

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę, aby w ten szczególny wieczór wigilijny każdy z Was znalazł swoje miejsce przy świątecznym stole, by spełniły się Wasze najskrytsze marzenia, aby każdy kolejny dzień był lepszy od poprzedniego.

Bądźmy dla siebie serdeczni, patrzmy na to co dobre, a nie na to, co nas dzieli.
Żyjmy w zdrowiu, cieszmy się szczęściem i miłością bliskich, wspominajmy z uśmiechem…

I jeszcze wszystkiego najlepszego na Nowy Rok 2015!

Niech Wam się darzy!
Pozdrawiam cieplutko,
Ewa Szczodruch

ODPOWIEDZ