Nekropolie

Tu opisujemy i dyskutujemy nad prowadzonymi projektami genealogicznymi, indeksacjami, budową baz, indeksów,
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
AniaG
CzłonkowieKPTG

Nekropolie

Post autor: AniaG » niedziela 04 sie 2013, 14:44

Witam!
Mam dobrą wiadomość. Po wielu staraniach na naszej stronie mamy wyszukiwarkę grobów i nazwisk osób pochowanych na cmentarzu.
W menu strony jest pozycja "Nekropilis".
Po kliknięciu ukazuje się wyszukiwarka i link do artykułu z opisem Cmentarza Garnizonowego w Toruniu i sposobem korzystania z wyszukiwarki.
Drugim sposobem korzystania z wyszukiwarki jest wejście do pozycji Artykuły i wybranie tematu "Cmentarz Garnizonowy w Toruniu". Na końcu jest link do wyszukiwarki.
Szerszy opis cmentarza i wyszukiwarki jest w artykule.

To jest początek, może będą chętni, do przesłania indeksów innych cmentarzy. Pliki tekstowe (Excel) będą wprowadzane bez problemu, natomiast zdjęć wprowadzać nie będziemy, ze względu na ograniczenia serwera i niepraktyczne korzystanie z nich.
Anna Gabor

Poszukuję nazwisk: Brochocki i Gacki -Mazowsze,
Jurkiewicz, Leksandrowicz - Chełmża i okolice,
Cholewiński, Lewandowska Araś - Rypin i okolice.

ewaduch

Post autor: ewaduch » niedziela 04 sie 2013, 15:27

Przejrzałam, przeczytałam, obejrzałam... Praca imponująca ogromem, piękna wykonaniem, użyteczna potrzebą...

Bardzo pięknie w imieniu użytkowników dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do jej powstania.
Pozdrawiam cieplutko,
Ewa Szczodruch

Awatar użytkownika
Zatoka

Post autor: Zatoka » niedziela 04 sie 2013, 18:58

Zawsze mi brakowało tej formy zaangażowania członków Towarzystwa. Rozumiałem, że problem tkwi w szczupłości sił jakimi dysponujecie. Tym bardziej się cieszę, że zrobiony został początek i to w imponującym stylu. Szczerze gratuluję i zyczę owocnego rozwoju tej formy działalności.

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony niedziela 04 sie 2013, 18:58 przez Zatoka, łącznie zmieniany 1 raz.
Janusz Wegner

Genepedia

Poszukuję wszelkich informacji o osobach noszących te nazwisko, szczególnie z zasobów pozametrykalnych.

Grażyna.S52

Post autor: Grażyna.S52 » niedziela 08 wrz 2013, 22:24

Polecam stronę http://torunskiecmentarze.pl/?page=archiwum&nr=3 Jest tam wyszukiwarka Cmentarzy Komunalnynych Torunia
Pozdrawiam

torbor

Post autor: torbor » poniedziałek 09 wrz 2013, 19:02

Szanowni Panstwo Gabor.
Bardzo dziekuje Panstwu za opracowanie wyszukiwarki Cmentarza Garnizonowego w Toruniu.
Dzieki ogromnej i bardzo solidnej Panstwa pracy moglem odnalezc i skorygowac dane dotyczace daty urodzenia i daty zgonu mojego wuja - przedwojennego podoficera WP.
Lacze pozdrowienia
torbor - Zdzislaw Borowski

Awatar użytkownika
AniaG
CzłonkowieKPTG

Re: Nekropolie

Post autor: AniaG » poniedziałek 15 gru 2014, 19:44

Chciałam poinformować, że ostatnio zdarzył się przypadek niemożności wysłania przeze mnie odpowiedzi na zadane pytanie o dokumenty pochowanych osób na Cmentarzu Garnizonowym w Toruniu (nazwisko Lewandowski). Jak wiemy, nie wszystkie e-maile przechodzą przez różne filtry na serwerach. Odpowiadałam na adres: broadus@ameritech.net i niestety wróciła wiadomość (sprawa filtra).
Dlatego w wypadku, kiedy ktoś nie otrzyma odpowiedzi na zapytanie o dane, proszę zapytać na Forum, albo podać inny adres do korespondencji.
Pozdrawiam i życzę dobrych połączeń e-mailowych.
Anna Gabor

Poszukuję nazwisk: Brochocki i Gacki -Mazowsze,
Jurkiewicz, Leksandrowicz - Chełmża i okolice,
Cholewiński, Lewandowska Araś - Rypin i okolice.

ODPOWIEDZ