Indeksowanie

Tu opisujemy i dyskutujemy nad prowadzonymi projektami genealogicznymi, indeksacjami, budową baz, indeksów,
ODPOWIEDZ
juras

Indeksowanie

Post autor: juras » piątek 01 lut 2019, 22:14

Witam serdecznie po wielu nieudanych próbach wejścia na stronę.Mam nadzieję,że wszystko wróci do normy. Wiem,że wiele osób indeksuje Parafie Toruńskie,a osobiście jestem niektórymi zainteresowany.Chciałbym zapytać gdzie umieszczacie swoje indeksy ponieważ nie ma dla nich jednej bazy.Dla Poznań Projekt zindeksowałem ostatnio śluby św.Jakuba 1861-1890 i z tego co wiem to niedługo powinny być z całego XIX w.Indeksuję obecnie św.Janów .Są gotowe lata 1826-1876 a wcześniejsze i późniejsze są w trakcie indeksacji. Pozdrawiam juras

ewaduch

Re: Indeksowanie

Post autor: ewaduch » wtorek 12 lut 2019, 08:25

Jurku,

nie mamy bazy indeksów pod patronatem K-PTG. I nie wiem, co Ci doradzić. Może 'Genealogia w archiwach przytuliłaby Twoje indeksy. Podaję adres administratora portalu. Może coś poradzi?

hostmaster@genealogiawarchiwach.pl
Pozdrawiam cieplutko,
Ewa Szczodruch

juras

Re: Indeksowanie

Post autor: juras » wtorek 12 lut 2019, 13:05

Witam serdecznie.Piszę o indeksach,ponieważ chętnie zajrzał bym do interesujących mnie parafii a nie wiem gdzie ich szukać.Indeksowane śluby z Torunia każdy może zobaczyć[jeśli są] na Poznań Projekt.To w odróżnieniu od niektórych opinii bardzo dobra baza.Pozdrawiam Toruń moich przodków. juras

ODPOWIEDZ