Tatarzy polscy i ich potomkowie

Wszelkie zagadnienia związane z grupami społecznymi zwłaszcza historycznymi.
Awatar użytkownika
Wojciech
Kontakt:

Post autor: Wojciech » niedziela 14 cze 2009, 10:17

Moim celem jako administratora jest troska aby opracowania były treściwe i wiarygodne.
Jak do tej pory po za szumnymi zapowiedziami i potokiem słów oraz ciągłym bagatelizowaniem dorobku przeróżnych autorów książek nic nie znajduję.
To My czytelnicy czekamy na Pana opracowania, ale jak widać z wielu wątków jakie Pan założył, jest to próżne czekanie.

Życzę miłego dnia i więcej powściągliwości w wypowiedziach, gdyż jak słusznie Pan zauważył czyta to cały świat.

Welka

Post autor: Welka » niedziela 14 cze 2009, 11:47

Jan na razie Panie Wojtku to moje posty przeczytało tyle osób co wszystkie pozostałe razem wzięte .

I jak na razie to wpisuje się Pan w nieodpowiednim miejscu i to w temacie ,który cały czas był pusty i ja podjąłem trud wypełnienia tej luki ,gdyż ani Pan ani nikt inny nie miał jakiejkolwiek wiedzy na ten temat .

Więc jeżeli Pan nie pomaga -to proszę nie utrudniać pracy komuś ,kto jak na razie na tym Forum założył najpopularniejsze tematy .

Bo jak na razie poza krytykowaniem mnie nic Pan nie wniósł do tematu a sam Pan zwracał mi uwagę iż piszę w innym poście nie na temat

A co Pan pisze na temat w tym poście .

Proszę nie stosować podwójnych standardów i nie przeszkadzać .

Tylko tyle
Ostatnio zmieniony niedziela 14 cze 2009, 11:48 przez Welka, łącznie zmieniany 1 raz.
Ryszard Welka

ewaduch

Post autor: ewaduch » czwartek 18 cze 2009, 07:48

Pozwolę sobie umieścić w tym wątku link do artykułu, zamieszczonego niegdyś na GenPol-u przez naszego kolegę Jacka Cieczkiewicza, o nazwiskach Tatarów polskich i litewskich:

http://www.genpol.com/Poradnik-GenPol-art37.html
Pozdrawiam cieplutko,
Ewa Szczodruch

ODPOWIEDZ