Poszukujemy osób do indeksacji.

Pomoc, opisy, wskazania , linki wszystko związane z wykorzystanie komputera i internetu przez genealoga i nie tylko
Jankowski_Kamil

Post autor: Jankowski_Kamil » niedziela 22 gru 2013, 21:15

Też uważam, że dalsza dyskusja nie jest potrzebna.
Wiem jaką jestem osobą i wiem co zrobiłem źle - proszę nie robić ze mnie zapatrzonego w siebie egoistę.
Napisałem, że przepraszam, bo zdałem sobie sprawę jak wiele zniszczyłem.
Panią Ewę, jak nakazują MOJE zasady, przeprosiłem osobno. Przeprosiłem osobę prywatną jaką jest Pani Ewa jak i Całe Towarzystwo.
Nie mam zamiaru indeksować całego świata, tylko moje województwo .

Fajni ludzie? Z pewnością, bo na codzień właśnie taki jestem o czym świadczy chociażby rzesza przyjaciół i znajomych, ale jak można być " fajnym" w przypadku kiedy inni obrażają? Ja nie zacząłem tej odrażającej dyskusji na WTG ale jako że mam godność nie pozwoliłem na takie traktowanie. Widać prezes WTG zrozumiał to inaczej - ma prawo. Nie wtrącam się w jego pracę. Zrozumiałem wiele dzięki osobom, które widziały co się działo i nie wrócę nigdy na WTG ( poza tym dostałem bana ).

Na relacjach z tym TG i z ludźmi z tego forum mi zależy. Może i jestem człowiekiem, którego można znienawidzić , ale jestem też tym z którym można się dogadać i żyć w przyjaźni latami.

A co do mojego wychowania ( do czego nawiązał Pan Welka ) to proszę tego nie oceniać. Nie zna mnie ani Pan ani nikt prywatnie , a przede wszystkim nie zna moich rodziców i ich wkładu w moje wychowanie, a pisze tak jakby wiedział kim jestem i co sobą reprezentuję. Przy okazji proszę nie obrażać moich rodziców jakoby mnie nie wychowali - nikomu nie przystoi, a genealogowi szczególnie. Zło jakie wyrządziłem to tylko moja zasługa i tylko moje błędy, niezwiązane z wychowaniem.

Temat uważam za zakończony. Jeszcze raz przepraszam wszystkich których uraziłem, tym samym proszę o zrozumienie.

Kamil.

Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku.

A niektórym życzę daru wybaczania :) Naprawdę warto takowy posiadać :)

Przy okazji, może już warto skasować ten temat. Wiele tu się wydarzyło,a przecież wszystkim zależy aby było to spokojnie i kulturalnie.
Ja obiecuję się poprawić, pohamować i wypowiadać tylko w sprawach o których coś wiem.
Proszę zatem moderatora o skasowanie tematu.
Ostatnio zmieniony niedziela 22 gru 2013, 21:33 przez Jankowski_Kamil, łącznie zmieniany 4 razy.

ODPOWIEDZ